Welcome to SCCSA

You Are Here : Referees > Weekly Assignments

Referee Assignments

Date Time Field Division Assigner Referee 1 Referee 2 Referee 3
06/03/17 12:00 PM 1 U5   xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM 2A Coed U6 Cicchino Pardo, Gabe Miller, Aidan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 2:00 PM 2A Coed U6 Cicchino Chambers, Bobbo Miller, Aidan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 3:00 PM 2A Coed U6 Cicchino Chambers, Bobbo Miller, Aidan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM 2B Coed U6 Cicchino Mangano, Zander Fresco, Ryan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 2:00 PM 2B Coed U7 Cicchino Mangano, Zander Fresco, Ryan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 3:00 PM 2B Coed U7 Cicchino Denton, Rachel Fresco, Ryan xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM 2C Coed U7 Cicchino White, Aidan Colgan, Kyla xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 2:00 PM 2C Coed U7 Cicchino White, Aidan Colgan, Kyla xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 3:00 PM 2C Coed U7 Cicchino Moskey, Brooke Colgan, Kyla xxxxxxxxxxxxxx
               
06/03/17 10:00 AM 3 Coed U8 Pazmino Heister, Kate Taylor, Mackenzie xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 11:00 AM 3 Coed U8 Pazmino Heister, Kate Taylor, Mackenzie xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 12:00 PM 3 Coed U8 Pazmino Heister, Kate Taylor, Mackenzie xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM 3 Girls U8 Pazmino Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
               
06/03/17 9:00 AM 4 Coed U9-10 Pazmino Darlington, Sara Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 10:00 AM 4 Coed U9-10 Pazmino Darlington, Sara Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 11:00 AM 4 Coed U9-10 Pazmino Darlington, Sara Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM 4 Coed U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Ketterer, Katie xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 2:00 PM 4 Girls U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Ketterer, Katie xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 3:00 PM 4 Girls U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Stoltzfus, Mikaela xxxxxxxxxxxxxx
               
06/03/17 9:00 AM 5 Coed U11-13 Sharp Graper, Sebastian Elsen, Jacob Elsen, Sam
06/03/17 10:20 AM 5 Coed U11-13 Sharp Graper, Sebastian Elsen, Jacob Elsen, Sam
06/03/17 11:40 AM 5 Coed U11-13 Sharp Graper, Sebastian Elsen, Jacob Muhtaseb, Laith
06/03/17 1:00 PM 5 Girls U11-13 Sharp Anderson, Tate Baggett, Ryan Flynn, Connor
06/03/17 2:20 PM 5 Girls U11-13 Sharp   Baggett, Ryan Flynn, Connor
               
06/03/17 10:00 PM 1 Coed U14-18 Sharp Eswar, Vikash Ketterer, Kyle Quillman, Haden
06/03/17 2:00 PM 1 Girls U14-18 Sharp Graper, Sebastian Ketterer, Kyle  
               
06/03/17 9:00 AM   Stand-By Sharp Santaguida, Bailey xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 10:00 AM   Stand-By Sharp Santaguida, Bailey   xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 11:00 AM   Stand-By Sharp     xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 12:00 PM   Stand-By Sharp Elsen, Sam xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 1:00 PM   Stand-By Pazmino Graper, Sebastian Ketterer, Kyle xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 2:00 PM   Stand-By Pazmino Lord, Ethan   xxxxxxxxxxxxxx
06/03/17 3:00 PM   Stand-By Pazmino Lord, Ethan   xxxxxxxxxxxxxx
GU8 and Coed U14-18 3 teams/3 shorter games rotational play    
Date Time Field Division Assigner Referee 1 Referee 2 Referee 3
06/04/17 1:00 PM 10A Coed U6 Cicchino Mangano, Zander Tolley, Hannah xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 10A Coed U6 Cicchino Mangano, Zander Tolley, Hannah xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 10A Coed U7 Cicchino Patel, Akash Tolley, Hannah xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 10B Coed U6 Cicchino White, Aidan Collins, Katie xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 10B Coed U6 Cicchino White, Aidan Collins, Katie xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 10B Coed U7 Cicchino White, Aidan Moskey, Brooke xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 10C Coed U7 Cicchino Krautzel, Marcella Moskey, Brooke xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 10C Coed U7 Cicchino Krautzel, Marcella Franke, Annika xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 10C Coed U7 Cicchino Krautzel, Marcella Franke, Annika xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 13A Coed U8 Pazmino Krautzel, Gemma Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 13A Coed U8 Pazmino Darlington, Sara Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 13A Coed U8 Pazmino Darlington, Sara Darlington, Hunter xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 13B Girls U8 Pazmino Tolbert, Kristian Jennins, Casey xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:30 PM 13B Girls U8 Pazmino Tolbert, Kristian Jennins, Casey xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 13B Girls U8 Pazmino Tolbert, Kristian Jennins, Casey xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 15A Coed U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Denton, Rachel xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 15A Coed U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Denton, Rachel xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 15A Coed U9-10 Pazmino Muhtaseb, Laith Denton, Rachel xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 1:00 PM 16 Girls U9-10 Pazmino Brown, Ashley Ketterer, Kyle xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM 16 Girls U9-10 Pazmino Brown, Ashley Andrikanich, Ashley xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM 16 Coed U9-10 Pazmino Brown, Ashley Andrikanich, Ashley Game already played
06/04/17 1:00 PM 17 Coed U11-13 Sharp Breeding, Kacie Spencer, Andrew Anderson, Tate
06/04/17 2:20 PM 17 Coed U11-13 Sharp Breeding, Kacie Spencer, Andrew Anderson, Tate
06/04/17 3:40 PM 17 Coed U11-13 Sharp Breeding, Kacie Spencer, Andrew Anderson, Tate
06/04/17 1:00 PM 18 Girls U11-13 Sharp Piercy, Davis Elsen, Sam Santaguida, Bailey
06/04/17 2:20 PM 18 Girls U11-13 Sharp Piercy, Davis Elsen, Sam Santaguida, Bailey
06/04/17 3:40 PM 18 Girls U14-18 Sharp Piercy, Davis Graper, Sebastian Santaguida, Bailey
06/04/17 1:00 PM 9 Coed U14-18 Sharp Sharp, Bill Sharp, Evan Graper, Sebastian
06/04/17 1:40 PM 9 Coed U14-18 Sharp Sharp, Bill Sharp, Evan Graper, Sebastian
06/04/17 2:20 PM 9 Coed U14-18 Sharp Sharp, Bill Sharp, Evan Graper, Sebastian
               
06/04/17 1:00 PM   Stand-By Sharp Breeding, Cierra Baggett, Ryan xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 2:00 PM   Stand-By Sharp Breeding, Cierra Baggett, Ryan xxxxxxxxxxxxxx
06/04/17 3:00 PM   Stand-By Sharp Flynn, Connor xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx
               
  GU8 and Coed U14-18 are1:00 unitl 3:00 three team rotational play            
Copyright © 2017 Southern Chester County Soccer Association
Privacy Policy |  Terms of Use Log In